دانا پیوست آژانس طراحی سایت اختصاصی

برای جهانی شدن تنها یک کلیک فاصله دارید

با داشتن یک سایت برای کسب و کار، شما می توانید بیزینس خود را به کمک دیجیتال مارکتینگ در معرض دید همگان قرار دهید و خدماتتان را به سراسر دنیا ارائه دهید.

هنگامی که یک وب سایت با اصول و استاندار های لازم پیاده سازی شود، روند جذب مشتری بسیار آسان تر است. مشخص بودن مسیر و دسترسی آسان، تجربه خوشایندی را برای کاربر رقم می زند. به گونه ای که هیچ نیازی به راهنمایی کاربر برای استفاده از سایت یا پلتفرم نیست.

24 ساعت و 7 روز هفته در دسترس مخاطبان خود در سراسر جهان باشید

منظومه طراحی سایت آژانس آنلاین مارکتینگ دانا پیوست
Support

بررسی نیازها برای طراحی رابط و تجربه کاربری سایت

برای راه اندازی یک استارتاپ یا شروع کسب و کار خودتان در قدم اول نیاز دارید به طور کامل رقبای خود را مورد ارزیابی قرار داده و نقاط قوت و ضعف آن ها را به طول کامل بررسی کنید. در چنین حالتی می توانید میزان ریسک و شکست خود را به حداق برسانید، فروش اینترنتی و حضوری و تعامل خود را با مشتریانتان افزایش دهید و خدمات و محصولات نهایی خود را نزدیک تر به خواسته آن ها طراحی و ارائه دهید. به طور کلی آنالیز رقبا در ابتدای راه امری ضروری است چرا که با تحلیل رقبا و شناسایی نقاط ضعف آن ها و افزودن آن ها به نقاط قوت خدمات یا محصولات وب ساییتان می توانید مشتریان زیادی را جذب کرده و با بهبود تجربه کاربری خود، فروشتان را افزایش دهید.

UX

Wireframes and Protoype

Interaction Design

Information Architecture

User Research

Scenarios

طراحی رابط کاربری سایت فروشگاهی، شرکتی، اختصاصی و... توسط آژانس آنلاین بازاریابی دانا پیوست

Layouts

Visual Design

Graphic Designer

Typography

Colors

UI

طراحی سایت فروشگاهی

همیشه و همه جا بدون محدودیت محصولاتتان را بفروشید

طراحی سایت فروشگاهی درست همانند احداث شعبه جدیدی از فروشگاه شما است، با این تفاوت که 24 ساعتِ 7 روز هفته در دسترس است. وب سایت فروشگاهی تمامی محدودیت های زمانی و مکانی را برای مشتریان از بین می برد و شما می توانید 24 ساعت شبانه روز خدمات خود را به بهترین نحو ارائه دهید. طراحی وب سایت فروشگاهی اینترنتی باید به گونه ای باشد که حس امنیت و اعتماد را در کاربر القا کرده و او را تبدیل به مشتری دائمی شما کند.  طراحی انواع وب سایت فروشگاهی بر اساس استانداردهای بصری، اصول روان شناسی خرید و استراتژی فروش و متناسب با خواسته شما انجام می شود.

طراحی سایت فروشگاهی توسط آژانس آنلاین مارکتینگ دانا پیوست
ظاهری مطابق برند شما
طراحی رابط و تجربه کاربری
محصول گذاری
پشتیبانی رایگان 6 ماهه
طراحی سایت حرفه ای و سفارشی توسط آژانس آنلاین مارکتینگ دانا پیوست

طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی نمایی از برند و کسب و کارتان است

ورود به عرصه رقابت با وب سایت ها و شرکت های رقیب که فعالیتی مشابه شما دارند، نیاز مبرمی به داشتن وب سایت جهت معرفی کسب و کارتان دارد. طراحی بدون نقص وب سایت شرکتی اختصاصی لازمه موفقیت و پیشی گرفتن کسب و کار شما نسبت به رقبا است. شرکت آنلاین مارکتینگ داناپیوست با طراحی به روز انواع وب سایت اختصاصی شرکتی، نیاز و سلیقه شما را لحاظ کرده و همچنین اصول اولیه افزایش رتبه وب سایت و سئو را به بهترین نحو در سایت طراحی شده پیاده سازی می کند.

ورود اطلاعات در سایت

Data Entry

بارگذاری محتوا در وب سایت هایی که به تازگی راه اندازی شده اند، تبدیل به یکی از اصلی ترین دغدغه های صاحبان کسب و کارهای گوناگون شده است. بارگذاری محتوا و اطلاعات گوناگون در هر نوع وب سایتی دارای اصول و قواعد مختص به خود است. آژانس آنلاین مارکتینگ داناپیوست با ارائه انواع خدمات در زمینه بارگذاری محتوا، قرار دادن تصاویر با حجم و اندازه استاندارد به صورت کاملا حرفه ای و متناسب با گرافیک وب سایتتان و… به طور پیوسته فعالیت دارد. 

بروزرسانی و اشتراک گذاری محتوای متنی اخبار و مقالات
محتوای صوتی، تصویری و ویدئویی
محصول گذاری طبق اصول سئو
بهینه سازی فایل های گرافیکی و بازنویسی متون
پشتیبانی، به روزرسانی و امنیت وب سایت آژانس بازاریابی آنلاین دانا پیوست

پشتیبانی امنیت و مدیریت سایت

Site security and support management

با گسترش و افزایش حضور کسب و کارهای گوناگون در دنیای مجازی از طریق طراحی و داشتن وب سایت، داشتن اطمینان خاطر از خدمات نگهداری و پشتیانی سایت، تبدیل به یکی از اصلی دغدغه های صاحبان کسب و کار شده است. از آن جایی که راه اندازی وب سایت یکی از روش های تبلیغات آنلاین محسوب می شود، بدون تردید بعد از پیاده سازی نیاز به پشتیبانی خواهد داشت. شرکت دانا پیوست با داشتن نیروهای متخصص به رفع خطاهای احتمالی، بک آپ گیری، تمدید هاست و دامنه و… فعالیت دارد. 

وب سایت ریسپانسیو (Responsive) چه ویژگی دارد؟

با توجه به افزایش کاربران نسخه موبایل، کسب و کار ها باید نسخه های قدیمی وب سایتشان را مناسب برای کاربران موبایل طراحی مجدد کنند و کسب و کار های جدید سایت هایی متناسب با استاندارد های روز پیاده سازی کنند. به نمایش مناسب صفحات وب در تمامی دستگاه های نمایشی مانند، کامپیوترهای خانگی، لپ تاپ، گوشی همراه، تبلت ها، نمایشگرها، نمایش ریسپانسو یا واکنش گرا گفته می شود.

طراح رابط و تجربه کاربری (UI/UX) چیست؟

رابط کاربری (UI) که مخفف User Interface design است، با المان های بصری مانند رنگ و تایپوگرافی سر و کار دارد. تجربه کاربری (UX) تعامل و تجربه ای است که کاربران با محصولات و خدمات ارائه شده در سایت دارند.

چطور کیفیت کار را تضمین می کنید؟

 

تیم دانا پیوست پس از اجرای کامل طراحی وب سایت، متناسب با پروژه ها مدتی را برای پشتیبانی رایگان در نظر گرفته و ارائه می دهد.

.

آیا امکان دریافت مشاوره هست؟

برای آغاز همراهی داناپیوست با کسب و کارتان، مشاوران مسیر را برای شما روشن کرده و پیشنهادات لازم را برای انتخاب بهترین پکیج ارائه می دهند.

پکیج طراحی سایت داناپیوست

پیش از اینکه بخواهید بهترین باشید نیاز به بیشتر دیده شدن دارید.
کسب و کارتان را با داشتن سایتی زیبا و کاربرپسند ارتقا دهید.  
داناپیوست آماده طراحی و اجرای انواع سایت شرکتی و فروشگاهی

تعرفه تبلیغات آنلاین

تعرفه تبلیغات آنلاین

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی