پکیج سئو و کسب جایگاه در نتایج جستجو

برای انتخاب شدن نیاز به دیده شدن دارید

موتور های جستجو یکی از راه های دریافت ترافیک هستند. سئو، بهینه سازی برای موتور های جستجو (SEO) یا بازاریابی موتور جستجو؟ در سئو بدون پرداخت هیچ هزینه ای به موتور ها و تنها تولید محتوای مناسب فرصت دریافت ترافیک ارگانیک را دارید. گوگل یکی از قدرتمند ترین موتور های جستجو است که هر دقیقه بیش از 3.5 میلیون جستجو انجام می دهد.

از مزیت های بارز سئو می شود به دائمی بودن و حداقل هزینه را داشتن اشاره کرد. 

خدمات سئو و بازاریابی گوگلی
Report

آنالیز سئو سایت

ساختار، محتوا، سیگنال های دریافت شونده وب سایت طبق المان های موثر در سئو بررسی می شود.

پیش از شروع به بهینه سازی یک سایت برای موتور های جستجو، ابتدا باید سایت از لحاظ تکنیکی مورد بررسی قرار گیرد یا به عبارتی آنالیز شود.

با بررسی سئو ، مشکلات فنی سئو سایت مشخص می شود، بنابراین می توان تصمیم گرفت چگونه بهینه سازی سایت آغاز شود.

پس از آنالیز سایت و یافتن ساختارهای موجود، تحلیلگر می تواند اقدامات درست و هدفمندی را در دستور کار خود قرار می دهد.

برای بررسی سئو سایت ابزارهای مختلفی وجود دارد که با آگاهی نسبت به کارایی آن ها می توان به بخش های گوناگون سایت اشراف داشت و  داده ها را بررسی کرد.

ابزار‌های آنالیز سایت، آن را از لحاظ محتوا، کلمات کلیدی، متا ها، سرعت، جایگاه کلمات، لینک های داخلی و خارجی، کدها و … مورد بررسی قرار می دهند.

رسیدن به اهداف مشخص در سئو ، تنها با آنالیز و برنامه ممکن است.

icone-for-webdesign

بررسی سایت طبق استاندارد های طراحی سایت

بررسی تگ گذاری ها 

بررسی سرعت سایت

بررسی لینک سازی ها

ارائه گزارش به همراه پیشنهادات

آنالیز سایت
طبق استاندارد های طراحی

سئو فنی سایت

بهبود ساختار وب سایت از نظر استاندارد های وب، بهبود سرعت...

سئو فنی یا سئو تکنیکال ، به بهینه سازی کد ‌های سایت گفته می شود، که در حقیقت مانند پایه های بتنی یک پل عمل می کند و سایر ریزه کاری های سئو بر روی آن بنا می شود. اگر کدهای سایت به شکل نادرست نوشته شده باشند، باید ابتدا نسبت به بهینه سازی آن ها اقدام شود چرا که هر چه بخش های دیگر نیز ویرایش شود، فایده چندانی نخواهد داشت. 

در سئو فنی علاوه بر بررسی کدها، تگ های اصلی و تگ های داخل متن و دیگر تگ های به کار رفته در صفحات بازبینی می شود. سرعت سایت هم در گروه سئو فنی قرار می گیرد و برای داشتن یک سایت بهینه عوامل کاهش سرعت سایت باید حذف شوند.

یک سایت با سئو تکنیکال ایده آل سایتی است که کدهای استاندارد و سرعت بالا داشته باشد و با تمامی ابزارها یعنی کامپیوتر، تب لت و موبایل سازگار باشد.

بررسی سئو فنی سایت برای رسیدن به یک سایت بهینه ضروریت است و ابزارهای متنوعی برای آنالیز آن وجود دارد.

site-design-code
webdesign-icon

لینک سازی

تعیین هدف لینک سازی های داخلی و خارجی و اجرا طبق انکر تکست های هدفمند

لینک سازی داخلی و خارجی از عناصر کلیدی بهینه سازی هر سایتی می باشد که باید به صورت اصولی انجام شود. لینک سازی داخلی میان صفحات داخلی یک سایت صورت می گیرد و در واقع از صفحه ای به صفحه دیگر لینک داده می شود.

لینک سازی خارجی به معنای لینک گرفتن از یک سایت دیگر می باشد تا دیگر کاربران به صورت تعاملی بر روی لینک کلیک کرده و وارد سایت شوند. لینک سازی های داخلی و خارجی قوی، نقشی بسیار مهم و موثر در بهینه سازی سایت دارند و می توان بر ارزش، اعتبار و ورودی های سایت بیفزاید.

با ابزارهای آنالیز سئو ، فهرست لینک های داخلی و خارجی سایت به دست آمده و اعتبار دامنه آن ها مشخص می شود. 

هر چه ارزش دامنه هایی که از صفحات آن لینک گرفته شده بیشتر باشد، ارزش لینک بیلدینگ بالاتر رفته و در نتیجه سئو سایت را بهبود می بخشد.

آنالیز رقبا

تحلیل رفتار رقبا و رند پیشرفت آنها، برای تدوین استراتژی هدفمند سئو

آنالیز رقبا یکی از  اقدامات اولیه و گام های اساسی برای شروع بهینه سازی وب سایت است. تحلیل رقیب یعنی این که بدانیم سایت های مشابه دیگر در چه جایگاهی قرار دارند، از چه نقاط قوتی برخوردار هستند و یا چه نقطه ضعف هایی دارند.

بررسی ظاهری گرافیکی سایت، سرعت، بک لینک ها، تبلیغات کمپینی و سئو فنی از سایت های رقیب، نکات کلیدی در زمینه تحلیل رقبا می باشد. برای آن که آنالیز رقبا گیج کننده نباشد باید قدم به قدم وضعیت سایت های آن ها را در نظر گرفت.

انکر تکست ها، سیگنال های شبکه اجتماعی، ساختار محتوا، ارتباط های معنایی، تعداد لینک های فالو و نوفالو و اعتبار دامنه مرحله به مرحله قابل بررسی است. کلمات کلیدی رقبا بررسی می شود و با استفاده از سرچ کنسول جایگاه سایت خود را برای این کلمات کلیدی شناسایی می کنیم.

برای پیشرفت کردن در سئو و بهینه سایت باید فعالیت های رقبای خود را زیر ذره‌بین ببرید و از فعالیت های آن ها یک گزارش کامل تهیه کنید.

تحقیقات کلمات کلیدی

تحلیل رفتار رقبا و رند پیشرفت آنها، برای تدوین استراتژی هدفمند سئو

در مسیر بهینه سازی سئو سایت ، تحقیق کلمات کلیدی ضروری است و باید از ابزارهای طراحی شده برای بررسی کلمات کلیدی استفاده شود. جایگاه کلمه کلیدی هنگام جستجوی کاربران نکته ای کاملا حیاتی برای سایت است و هر چه جایگاه کلمه بهتر باشد بر تعداد کاربران سایت افزوده خواهد شد.

آگاهی بر جایگاه کلمات کلیدی مسیر تولید محتوای سایت، تبلیغات بنری و کمپینی و روند لینک سازی را مشخص می کند. اگر سایت از لحاظ سئو فنی قوی باشد و کار تولید محتوا و تبلیغات هم به طور منظم انجام شود، اما هنوز نتیجه مطلوب وجود نداشته باشد، امکان دارد کلمات کلیدی هدف به درستی انتخاب نشده اند.

با انتخاب و تحقیقات کلمات کلیدی مناسب و دارای جستجوی بالا می توان ترافیک ورودی بالایی را برای سایت جذب نمود.

بررسی کلمات کلیدی مانند یک فیلتر عمل می کند و سایت را از داشتن محتوای نامرتبط و بی معنا دور می سازد.

تحقیقات کلمات کلیدی سئو

گزارش دهی و تحلیل پکیج سئو

تعیین هدف، ارزیابی دوره ای وضعیت فعلی سایت و ارسال گزارش

وضعیت سایت و فعالیت های انجام شده بر روی آن، باید به صورت دوره ای مثلا ماهانه گزارش دهی شود. ارائه گزارش جامع و دقیق، اطلاعات را به طور یک جا، خلاصه و در عین حال کامل در اختیار گروه دیجیتال مارکتینگ قرار می دهد.

گزارش دهی سایت ، فرآیند مقایسه وضعیت فعلی سایت را با ماه های گذشته آسان کرده و به سادگی می توان روند پیشرفت سایت را مشاهده نمود. برای گزارش گیری از سایت ، ابزارهای مختلف گوگل و سایر ابزارهای طراحی شده مورد استفاده قرار گرفته و داده های مختلف پردازش می شوند.

هنگام گزارش دهی معیارهایی مانند کلمات کلیدی، ترافیک ورودی، ترافیک ورودی از هر صفحه و کلمه کلیدی، میزان ورودی از جستجوی گوگل و ورودی مستقیم، مدت زمان حضور کاربر در سایت، میزان پرش از سایت، سرعت سایت، بانس ریت (Bounce Rate) و دیگر معیارها، باید بیان شوند.

با تهیه گزارش دوره ای چگونگی رفتار کاربران در سایت هم به طور کلی و هم با جزئیات قابل دسترسی خواهند بود.

گزارش دهی میزان پیشرفت و بهبود سئو سایت را سریع و آسان نشان می دهد و یک بایگانی از فعالیت های انجام شده در طولانی مدت در اختیار می گذارد.

پکیج آنالیز و مشاوره سئو

برای شروع هر کاری بررسی وضعیت فعلی و ارزیابی نقاط قوت یا بهبود از کلیدی ترین نکات است. پروژه های سئو سایت در دانا پیوست توسط کارشناسان متخصص و با تجربه به کمک ابزار ویژه آنالیز می شوند. نکاتی که در تحلیل داده های سئو ارزیابی میشود شامل تمامی موارد موثر در بهینه سازی مانند تگ گذاری ها، سرعت، محتوا، لینک سازی و تجربه کاربری است. در پایان بررسی یک فایل شامل تمامی نکات به علاه راه حل ها ارائه می شود که در صورت تمایل امکان پیاده سازی سئو مرحله اولیه فراهم می باشد.

 

سئو (SEO) چیست؟

سئو دنیای وسیعی از اقدامات برای ارتقا و بهبود وب سایت ها می باشد. هدف از انجام این پروسه دیده شدن هرچه بیشتر سایتتان در صفحه نتایج موتورهای جستجو (SERPs) مانند گوگل، بینگ، یاهو ...می باشد.

سئو خارج از صفحه (Off page SEO) چیست؟

با توجه به هدف تبلیغات، کانال های تبلیغات تعیین می شوند. سایت های منتشر کننده، زمان اجرا، تعداد جایگاه های نمایش و... همگی در تعیین بودجه تبلیغات آنلاین موثر هستند.

سئو داخل صفحه (Onpage SEO) چیست؟

به اقداماتی که درون سایت شما انجام می شود، مانند تغییرات تکنیکال، محتوا و لینک سازی های داخلی سایت را سئو داخل صفحه می گوییم. سئو درون صفحه به افزایش کیفیت وب سایت کمک میکند.

چرا مدیریت محتوا در سئو (SEO content management) مهم است؟

مهم ترین المان در سئو داخلی تدوین استراتژی محتوا، تولید و بارگذاری محتوا با کیفیت است. به روز بودن محتوا صفحات سایت، به موتورهای جستجو اعلام می کند که سایت دائما در حال بروزرسانی است

کیفیت خدمات سئو دانا چطور تضمین می شود؟

با رشد و فراگیر شدن رقابت در وب، کسب و کارها موجود در حال بهینه سازی هستند و همزمان رقبای جدیدی هم افزوده خواهند شد. پس رقابت بسیار سخت بوده و مستلزم زمان و استمرار می باشد. دانا پیوست این ضمانت را به شما می دهد که کسب جایگاه بهتر برای شما ممکن بوده و با برنامه ریزی صحیح امکان پذیر می شود.

پیش از تصمیم گیری مشاوره بگیرید؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر و راهنمایی درخواست تماس ثبت کنید تا کارشناسان سئو دانا پیوست با شما در تماس باشند.