طراحی و اجرا وب سایت های شرکتی و فروشگاهی مجموعه ژانومه سرویس توسط داناپیوست انجام شده است. خدماتی چون مدیریت فروشگاه، سئو، مدیریت شبکه های اجتماعی و تبلیغات این مجموعه توسط تیم سئو و تبلیغات داناپیوست اجرا می شود. از جمله موفقیت های این پروژه می توان به رشد بیش از 2300% ترافیک گوگل، کسب جایگاه صفحه اول در بیش از ۳۰ کلمه  و افزایش فروش اشاره کرد. 

تاریخ شروع پروژه

22 دی 95

حوزه فعالیت

فروش چرخ خیاطی خانگی و صنعتی

آدرس وب سایت

خدمات آنلاین مارکتینگ دانا برای پروژه ژانومه سرویس

طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی ژانومه سرویس با سیستم مدیریت محتوا و صفحه ساز کامپوز در سال 95 انجام شد. جهت ارتقا تجربه کاربری در سال 99 طراحی UI اختصاصی مجدد برای سایت فروشگاهی انجام شد. پشتیبانی امنیت و ارتقا سایت نیز این مجموعه دریافت کرده‌ است.

طبق هدف پروژه، استراتژی سئو تدوین و اجرا می شود. از جمله خدمات این حوزه تدوین استراتژی محتوا، لینک سازی داخلی و خارجی، مدیریت  و سئو محتوا، تولید محتوا (متنی، تصویری، ویدیویی)، تولید محتوا برای بک لینک گذاری، سئو محلی، محصول گذاری و… می باشد. 

مشاوره کسب و کار، دریافت نماد اعتماد الکترونیکی، خرید دامنه و هاستینگ، اجرای کمپین های تبلیغاتی آنلاین و انتشار رپورتاژ آگهی مجموعه ژانومه سرویس با هدف برند سازی، بازاریابی و افزایش فروش توسط دانا پیوست طراحی و اجرا شده است.