شرکت آریا چیله تولید کننده، عرضه کننده و فروشنده انواع مبلمان اداری می باشد. طراحی وب سایت فروشگاهی  آنلاین مبلمان اداری و سایت شرکتی و تعمیرات مبلمان این مجموعه توسط داناپیوست انجام شده است.  از جمله سایر خدمات دیگری که داناپیوست به این مجموعه ارائه می دهد می توان مشاوره کسب و کار، سئو و تبلیغات اشاره کرد.

تاریخ شروع پروژه

16 خرداد 98

حوزه فعالیت

فروش انواع مبلمان، میز و صندلی اداری

آدرس وب سایت

خدمات آنلاین مارکتینگ دانا برای پروژه آریا چیله

طراحی سایت شرکتی آریا چیله در سال 99 انجام شد. این پروژه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و صفحه ساز المنتور طراحی شده است. جهت ارتقا تجربه کاربری در سال 98 طراحی ui اختصاصی مجدد برای سایت شرکتی انجام شد. پشتیبانی امنیت و ارتقا سایت نیز این مجموعه دریافت کرده‌ است.

طبق هدف پروژه، استراتژی سئو تدوین و اجرا می شود. از جمله خدمات این حوزه تدوین استراتژی محتوا، لینک سازی داخلی و خارجی، مدیریت  و سئو محتوا، تولید محتوا (متنی، تصویری، ویدیویی)، تولید محتوا برای بک لینک گذاری، سئو محلی، محصول گذاری و… می باشد. 

مشاوره کسب و کار، دریافت نماد اعتماد الکترونیکی، خرید دامنه و هاستینگ، اجرای کمپین های تبلیغاتی آنلاین و انتشار رپورتاژ آگهی مجموعه آریا چیله با هدف برند سازی، بازاریابی گسترده و افزایش فروش محصولات توسط دانا پیوست طراحی و اجرا شده است.