پروژه شرکت لوله شاپ در حوزه فروش انواع لوله های کاروگیت (corrugated) می باشد که طراحی، پشتیبانی، تولید محتوای تخصصی، فعالیت در شبکه های اجتماعی، ارائه تبلیغات گوناگون و… وب سایت شرکتی آن توسط کارشناسان داناپیوست تولید، سئو و اجرا می شود. 

تاریخ شروع پروژه

1 مرداد 99

حوزه فعالیت

فروش انواع لوله کاروگیت، بتنی و…

آدرس وب سایت

خدمات آنلاین مارکتینگ دانا برای پروژه لوله شاپ

سایت شرکت لوله شاپ در سال 99 با صفحه المنتور طراحی و انجام شد. جهت ارتقا و بهبود تجربه کاری بر اساس نیاز پروژه صفحه اصلی وب سایت مجددا طراحی شد. پشتیبانی امنیت و به روزرسانی و ارتقا وب سایت نیز از جمله اقداماتی است که برای سایت شرکتی لوله شاپ انجام شده است. 

اقداماتی مانند سئو محلی، لینک سازی داخلی و خارجی، مدیریت محتوا، تولید محتوای تخصصی (متنی، تصویری، ویدیویی)، تولید محتوای جهت درذج بک لینک و رپرتاژ آگهی، تدوین استراتژی محتوایی و لینک گذاری و… مطابق بر اهداف پروژه توسط آژانس داناپیوست طراحی و اجرا شده است. 

انتشار رپرتاژ آگهی و تبلیغات آنلاین نمایشی (انواع تبلیغات کلیکی، بنری، ریتارگتینگ و..)، خرید دامنه و هاستینگ، دریافت مشاوره جهت ارتقا و بهبود کسب و کار با هدف برند سازی در گوگل و…، بازاریابی گسترده و افزایش فروش از جمله اقداماتی است که برای این مجموعه طراحی و اجرا شده است.