پروژه شرکت اوژن اطلس سپهر در حوزه فروش و تولید انواع پکیج تصفیه فاضلاب، مخازن و لوله انتقال آب و فاضلاب می باشد که طراحی و پشتیبانی وب سایت شرکتی آن توسط داناپیوست اجرا می شود. تولید محتوای تخصصی سایت اوژن توسط کارشناسان داناپیوست تولید و سئو می شود. 

تاریخ شروع پروژه

3 دی 98

حوزه فعالیت

ساخت انواع پکیج تصفیه فاضلاب و…

آدرس وب سایت

خدمات آنلاین مارکتینگ دانا برای پروژه اوژن

طراحی سایت شرکتی اوژن اطلس سپهر در سال 98 انجام شد. این پروژه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و صفحه ساز المنتور طراحی شده است. جهت ارتقا تجربه کاربری در سال 99 برای افزایش تجربه کاربری، رابط کاربری مجددا طراحی و اجرا شد. پشتیبانی امنیت و به روزرسانی سایت نیز این مجموعه دریافت کرد.

بنا بر اهداف پروژه تصفیه فاضلاب اوژن اطلس، استراتژی سئو تدوین و اجرا می شود. از جمله خدمات دریافتی این مجموعه به می توان تدوین استراتژی محتوایی و لینک سازی، لینک سازی داخلی و خارجی، مدیریت و سئو محتوا، تولید محتوا (متنی، تصویری، ویدیویی)، تولید محتوا جهت بک لینک گذاری، سئو محلی و… اشاره کرد.

با هدف افزایش فروش محصولات، برند سازی در گوگل، بازاریابی آنلاین و گسترده مجموعه اوژن اطلس، کارشناسان دانا پیوست خدماتی همچون (مشاوره کسب و کار جهت بهبود رتبه، دریافت نماد اعتماد الکترونیکی، خرید دامنه و هاستینگ، اجرای کمپین های تبلیغاتی آنلاین و انتشار رپورتاژ آگهی ارائه و اجرا کرده‌ است.