گاراژ دیجیتال گوگل (1-2) نخستین گام‌ها برای موفقیت در اهداف آنلاین

اهداف آنلاین - گاراژ دیجیتال گوگل
در این مقاله بخوانید

در مقاله های پیشین گاراژ دیجیتال گوگل آموختیم که تبلیغات آنلاین به چه اندازه بر ارتقای کسب و کار و جذب مشتریان بیشتر تاثیر گذار است و سومین بخش از آموزش های گاراژ دیجیتال گوگل قصد داریم به بررسی “اولین گام های صاحبان کسب و کار در موفقیت آنلاین” بپردازیم و بدانیم که اهمیت تبلیغات آنلاین در شروع موفقیت یک کسب و کار و رسیدن به اهداف آنلاین به چه اندازه زیاد است.

برای هر کسب و کاری اهداف مختلفی وجود دارد و این بسیار خوب خواهد بود که بدانید در دنیای دیجیتال دقیقا به چه هدفی می خواهدی برسید، چرا که می تواند به شما در تعیین اولویت های درست و اجرای منظم برنامه هایتان کمک کند زیرا که هیچ کدام دوست ندارید بیش از اندازه خسته شوید.

در انتهای ” فصل سوم گاراژ دیجیتال گوگل – اهداف آنلاین شما ” همانند بخش های پیشین برای رسیدن به مرحله بعد سوالاتی پرسیده می شود که با پاسخ صحیح به آن ها می توان به بخش بعدی راه یافت.

کوئیز پایانی فصل سوم گاراژ دیجیتال گوگل - اهداف آنلاین

راه های روشن و واضح زیادی وجود دارد که تبلیغات آنلاین به پیشرفت کسب و کار شما کمک می کند؛ به عنوان مثال ایجاد ارتباطات در شبکه های اجتماعی، فروش آنلاین و یافتن مشتریان جدید و یا حتی حفظ مشتریان فعلی. خوب است که با پرسیدن یک سوال ساده از خود شروع کنید : دقیقا چرا می خواهم تبلیغات آنلاین انجام دهم؟ تصور کنید که صاحب یک آرایشگاه یا سالن زیبایی هستید : برای داشتن مشتریان بیشتر جهت کوتاه کردن مو، خدمات ممتازتری نسبت به خدمات استاندارد ارائه دهید و محصولات بیشتری را که ارائه می دهید بفروشید. اما پیش از آن که یک مشتری قدم به محل کار شما بگذارد، آن شخص باید بداند که شما وجود دارید !

اهمیت تبلیغات آنلاین در موفقیت کسب و کار

این یک هدف عالی است که تبلیغات آنلاین می تواند به آن کمک کند، پس بیایید این گونه آغاز کنیم:

انتشار کلمه ها در دنیای دیجیتال. یک پیروزی ساده عبارت است از قرارگیری کسب و کار شما در فهرست راهنمای (دایرکتوری) آنلاین محلی. بنابراین هنگامی که افراد در موتورهای جستجو یا نقشه های آنلاین به دنبال یک آرایشگاه می گردند، کسب و کار شما نمایان خواهد شد. به دنبال آن تصمیم خواهید گرفت که برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات درباره کسب و کار خود، یک وب سایت طراحی و راه اندازی کنید.

در این وب سایت اطلاعاتی مانند ساعت کاری، آدرس و اطلاعات تماس، قیمت ها و نوع خدمات قابل ارائه درج می شود و حتی می توانید عکس ها و ویدئوهای زیبایی که مشتریان را برای مراجعه به محل کار شما تشویق و ترغیب می کند، در سایت قرار دهید. هم چنین می توانید صفحه های حساب کاربری خود را در شبکه های اجتماعی محبوب و پرکاربرد مانند اینستاگرام، فیسبوک و یا توییتر باز کنید تا بتوانید عکس ها و ویدئوهای خلاقیت خود را در آن ها به اشتراک گذارید، خدمات ویژه خود را معرفی و با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

با دستیابی به این اهداف، افراد بیشتری از وجود کسب و کار شما آگاه خواهند شد. به دنیال آن این امکان وجود دارد که اهداف شما به طور طبیعی تکامل یابند و ممکن است بخواهید تمرکز خود را به جای بازدید کنندگان بر مشتریان درآمدزا قرار دهید.

می توانید ویژگی های جدید به سایت خود اضافه کنید؛ مواردی مانند امکان نوبت دهی آنلاین، بخش “نظرات” که در آن افراد بتوانند نکات مثبت کار شما را در آن بیان کنند و یا حتی بخش تجارت الکترونیک برای فروش آنلاین محصولات زیبایی خود در سایت راه اندازی کنید.

نخستین گام های موفقیت در اهداف آنلاین - گاراژ دیجیتال گوگل

سرمایه گذاری بر تبلیغات برای رسیدن به اهداف آنلاین

اکنون که از دنیای دیجیتال برای جذب بازدید کنندگان استفاده نموده و آن ها را به مشتریان خود تبدیل می کنید، می توانید با سرمایه گذاری در بخش تبلیغات آنلاین به گسترش و توسعه کسب و کار خود بپردازید. اهداف نهایی شما در دنیای دیجیتال هر چه که باشد و یا در هر جایگاهی که ایستاده باشید، طبیعی است که اولویت های شما نسبت به کسب و کارتان تغییر و رشد خواهند کرد. در این اینجا می توان دریافت اهمیت تبلیغات آنلاین به چه اندازه بالا است.

اکنون برای اطمینان از دست یابی به اهداف خود، بسیار مهم است که میزان پیشرفت های خود را در طول این مسیر بررسی و اندازه گیری کنید؛ این فرآیند آنالیز یا تحلیل نام دارد. تجزیه و تحلیل داده ها این امکان را فراهم می سازد که بدانید چه چیز دارای عملکرد مطلوب و مناسب است و چه چیزی را می توان بهینه سازی کرد.

جزئیات فصل سوم گاراژ دیجیتال گوگل

با استفاده از ابزارهای تحلیل آنلاین، گزینه های زیادی برای سنجش موفقیت پیش روی شما قرار دارد. بنابراین اگر بخواهیم به طور خلاصه بیان کنیم، پیش از آن که وارد دنیای دیجیتال شوید، دقیقا به آن چه که می خواهید برسید فکر کنید، سپس فرصت های آنلاین مختلف را اولویت بندی کنید تا به شما در دست یابی به اهداف آنلاین در کسب و کار کمک کند. در آموزش های آینده گاراژ دیجیتال گوگل راه های مختلف حضور دیجیتال یا آنلاین بیان و برنامه ریزی برای آن بیان خواهد شد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.