استراتژی های پیشرفته لینکدین برای تبدیل ارتباطات کاری به مشتری

برند سازی با لینکدین
LinkedIn بیش از ۲۶۰ میلیون کاربر فعال در ماه و مجموعا بیش از ۵۷۵ میلیون کاربر دارد. کاربران فعال که ۴۰٪ از کل کاربران هستند به صورت روزانه در این شبکه فعال می باشند. این نکته بسیار حائز اهمیت است که بتوانیم در کاربران تاثیر بگذاریم درحالیکه کاربران به صورت میانگین ۱۷ دقیقه در ماه فعال هستند.
در این مقاله بخوانید

LinkedIn یکی از مهم ترین شبکه های اجتماهی است که بیش از ۲۶۰ میلیون کاربر فعال در ماه و مجموعا بیش از ۵۷۵ میلیون کاربر دارد. کاربران فعال که ۴۰٪ از کل کاربران هستند به صورت روزانه در این شبکه فعال می باشند. این نکته بسیار حائز اهمیت است که بتوانیم در کاربران لینکدین تاثیر بگذاریم درحالیکه کاربران به صورت میانگین ۱۷ دقیقه در ماه فعال هستند.

این بدان معنا است که افراد تنها یک لحظه به پروفایل لینکدین شما نگاه می کنند. در این راهنما دقیقا به شما خواهیم گفت که چطور پروفایل خود را بهینه سازی کنید تا تاثیر مثبت به جای بگذارید و برند خود را به شیوه مثبتی گسترش دهید. اگر شما هنوز از لینکدین برای رشد کسب و کارتان استفاده نمی کنید، بخش بزرگی از مشتریان بالقوه خود را از دست داده اید پس با ما همراه باشید.

تصویر پروفایل در لینکدین

عکس جدیدی انتخاب کنید. پیشهاد ما انتخاب تصویری است که ۶۰٪ از فضای آواتار (نمایه) را پوشش دهد. سپس در تصویر خود توضیحی اضافه کنید. اگر یک حساب تجاری دارید توصیه این است که از تصویری شناخته شده (با هویت برندتان) که برای کانال های فروش استفاده می شوند بهره ببرید.

جلد (Cover)

توصیه می شود که در کاور پروفایل از تصویری که پاسخی برای مساله مشتریانتان است استفاده کنید. مثلا افراد در پیج شما به دنبال ” افزایش ترافیک هستند؟” به آن ها بگویید که ” چگونه ترافیک سایت خود را افزایش دهید؟” طراحی پروفایل لینکدین می تواند یکی از خدمات سایت باشد.

متن عنوان

عنوان به ۱۲۰ کاراکتر محدود میشود، پس بسیار مهم است که کلمات و اطلاعاتی را استفاده کنید که مخاطبان باید زمان مشاهده صفحه شما ببینند.

نحوه ساخت اکانت لینکدین
انتخاب تصویر و کاور مناسب برای صفحه لینکدین کمک می کند تا کاربران بیشتری به مشتری تبدیل شوند.

قسمت توضیح مختصر

در هنگام نگارش این بخش اطلاعاتی درست (واقعیت) از خودتان درج کنید. اطلاعاتی که به افزایش نمایش پروفایل و تماس های بهینه منجر شود. تا آنجا که ممکن است شفاف باشید و علایق شخصی یا ماموریت برند و حوزه کسب و کارتان را به اشتراک بگذارید.

دقت کنید که خلاصه مشخصات شما به اندازه کافی کلمه کلیدی داشته و محدود به 2000 کلمه باشد.

توضیحات مناسب برای حساب لینکدین

مهارت ها ، تاییدیه ها و پیشنهادها در لینکدین

ما توصیه می کنیم که روزانه قسمت (Endorsements) را ویرایش کنید به این ترتیب می توانید ارتباطات جدید بسازید و توسط افراد دیگر تاییدیه بگیرید. همچنین توصیه می شود که افراد را معرفی کنید تا شاید در عوض معرفی شوید و اطمینان یابید که تاییدیه هایی که دریافت می کنید از حوزه کاری تان باشد.

توضیح مهارت ها در حساب لینکدین

علایق

در این قسمت، می توانید به برندها یا بخش های دیگر کسب و کارتان لینک دهید. همچنین می توانید افرادی که با هم تعامل کاری دارید یا همکار هستید هایلایت کنید. درست مثل قبل، هر چقدر افراد در هایلایت شما قرار بگیرند، می توانید انتظار داشته باشید در جایگاه هایلایت پروفایلشان ذکر شوید.

گروه ها

شما می توانید به گروه هایی بپیوندید که به جایگاه شما مرتبط اند. در این گروه ها فعال باشید و با اعضا ارتباط بگیرید. هر چقدر روابط بیشتری شکل دهید، به فرصت های بیشتری دست پیدا می کنید. به علاوه می توانید از گروه ها برای به اشتراک گذاشتن آخرین محصولات، پست های بلاگ ها، و اطلاعات دیگر در زمینه برندتان استفاده کنید. هم چنین برخی از شرکت ها و کسب و کارها برای بهبود سئو سایت خود از قابلیت های لینکدین بهره می برند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.