5 عادت یک متخصص سئو چیست؟

عادات یک متخصص سئو چیست
در این مقاله بخوانید

برای یک متخصص سئو موفق و حرفه ای ، برنامه روزانه چیست؟ سوالی که اخیرا یکی از کاربران پرسیده بود. سوال بسیار خوبی است زیرا طرز فکر درستی را نشان می دهد. ایجاد عادت های خوب روزانه و ورود به یک برنامه روزمره به موفقیت بیشتر شما در SEO کمک می کند. در اینجا 5 نکته ای که متخصص سئو باید انجام دهد را بیان می کنیم؛ اگر هم احیانا درباره سئو نمی دانید پیشنهاد می کنیم مقاله سئو چیست را حتما مطالعه کنید.

آخرین اخبار دیجیتال مارکتینگ را می خواند

اولین کاری که صبح ها به عنوان یک متخصص سئو باید انجام دهید خواندن آخرین اخبار سئو است. اینگونه می توانید از تغییرات چشم انداز سئو مطلع شوید. شما دوست ندارید توسط یک به روزرسانی الگوریتم یا تغییر دیگری که می تواند روی پروژه های شما تأثیر بگذارد، غافلگیر شوید. حتی اگر بروزرسانی مهمی برای مطالعه وجود نداشته باشد، همیشه چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد. یکی از دلایلی که صنعت سئو را آنقدر بزرگ کرده است این است که مردم مایل هستند دانش خود را به اشتراک بگذارند. سئو به سه بخش سئو داخلی و سئو تکنیکال و سئو خارجی تقسیم می شود. در ضمن یک متخصص سئو باید با سئو منفی کاملا آشنا باشد و عواقب آن را کاملا بشناسد.

خواندن پست هایی که حاوی بهتریت روش ها، نکات و ابزارها است و می تواند در پیشرفت کار شما کمک کند را به یک عادت تبدیل کنید. یک روش برای ذخیره سازی زمان، استفاده از یک برنامه جمع کننده اخبار برای گردآوری همه مقالات جدید در یک مکان است. یکی از ابزار هایی که می توانید استفاده کنید Feedly است در این برنامه تنظیم می کنیم که هر روز مقالات سئو را به ما نشان دهد. این کار جستجو، خواندن و ذخیره مقالات را آسان می کند.

مطالعه اخرین اخبار دیجیتال مارکتینگ
متخصص سئو اخبار دیجیتال مارکتینگ را دنبال می کند

لیست وظایف خود را مرور و اولویت بندی می کند

چند نوع لیست از وظایف خود آماده کنید، چه از طریق یک پلتفرم مدیریت پروژه، چه با یک دفترچه یادداشت ساده. به آنچه در این روز باید انجام دهید نگاه کنید و اولویت ها را تعیین کنید. این کار به شما کمک می کند اطمینان حاصل کنید که کارهای مهم انجام می شود و همچنین اینکه شما وظایف تعیین شده خود را رعایت می کنید، که منجر به عادت بعدی می شود.

یک متخصص سئو هر روز برنامه های خود را رعایت می کند

یک جمله ساده ولی مهم که می توان گفت این است که : ” آنچه را که می گویی انجام می دهی را انجام بده “بطور مثال اگر گفتید که تحقیقات کلمات کلیدی را تا جمعه انجام می دهم، باید برنامه خود را رعایت کنید. در حالی که گرفتن نتیجه برای مشتریان بسیار مهم است، آنها باید احساس کنند که می توانند به شما اعتماد کنند. ما متخصصان بزرگ سئو را می شناسیم که مشتری خود را از دست داده یا دیگر پروژه فریلنسری ندارند، زیرا آنها فقط نمی توانند برنامه های خود را در مهلت تعیین شده انجام دهند. مشخص کنید چه چیزی به شما کمک می کند تا منظم باشید.

ایجاد لیست وظایف توسط متخصص سئو، اولویت بندی و رعایت برنامه ها
ایجاد لیست وظایف توسط متخصص سئو

یک متخصص سئو با مشتریان اصلی ارتباط برقرار می کند

یکی از مواردی که سئو را بسیار چالش برانگیز می کند این است که مشتریان در بیشتر موارد نمی توانند آن را ببینند. کاری که یک متخصص سئو انجام می دهد ملموس نیست تا زمانی که آنها شروع به دیدن نتیجه کنند. به عنوان مثال، اگر ریدایرکت ها را تنظیم کنید و لینک های خراب را برطرف کنید، مشتری معمولی نمی تواند فرآیند و کارهایی که انجام داده اید را متوجه شود مگر اینکه شما آنچه که انجام شده است را به او بگویید.

شما ممکن است سخت روی یک پروژه کار کنید اما با مشتری ارتباط برقرار نکنید، در این صورت مشتری فکر می کند سکوت شما به این معنی است که وقت خود را برای آن نمی گذارید. ارتباط مداوم به شما کمک می کند تا مشتریان را در دراز مدت نگه دارید. اگر در خانه باشید، این امر به ایجاد امنیت شغلی شما کمک می کند، البته که شما باید خودتان به این نتیجه برسید اما سعی کنید شفاف باشید. در حالت ایده آل، شما باید حداقل یک یا دو بار در هفته با مشتریان یا تیم خود و کارفرمایان تماس بگیرید تا آنها را به روز نگه دارید.

ارتباط با مشتریان و تعامل با سایر متخصصان سئو
ارتباط با مشتری و تعامل با سایر متخصصان سئو

با سایر متخصصان سئو ارتباط و تعامل دارد

ما جامعه سئو را دوست داریم زیرا مردم بسیار مایل به اشتراک و کمک به یکدیگر هستند؛ از این نهایت استفاده را ببرید. عادت کنید به طور منظم با سایر متخصص های سئو ارتباط برقرار کرده و با آنها تعامل داشته باشید. اگر به تازگی کار خود را شروع کرده اید ، شبکه خود را در توییتر و لینکدین، جایی که اکثر طرفداران سئو در آن هستند ایجاد کنید. به دنبال انجمن ها و گروه هایی باشید که می توانید عضو شوید. از پرسیدن سوال نترسید، از طرفی دیگر شما هم برای کمک به دیگران نیز دریغ نکنید. این برنامه روزانه برای یک متخصص سئو بسیار مفید خواهد بود و امیدواریم که به شما کمک کند!

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آژانس بازاریابی آنلاین دانا پیوست ارتباط برقرار نمایید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.