آشنایی با دوره آموزشی گاراژ دیجیتال گوگل (1-1)

گاراژ دیجیتال گوگل
در این مقاله بخوانید

امروزه تجربه آنلاین و استفاده از فضای مجازی تنها به چک کردن ایمیل محدود نمی شود و چیزی فراتر از آن است؛ از صحبت کردن با دوستان و خانواده گرفته تا پیدا کردن مقاصد گردشگری و یا تحقیق درباره محله یا شهر پیرامون، به عنوان کاربردهای مهم و روزمره اینترنت است و دنیای آنلاین به اندازه زیادی به بخشی از زندگی همه ما تبدیل شده است. گاراژ دیجیتال گوگل می تواند یک سکوی پرش برای ارتقای کسب و کار آنلاین باشد.

با توجه به این که زمان صرف شده برای آنلاین بودن همواره در حال افزایش است، فرصت های دیجیتالی موجود نیز افزایش یافته است. به لطف تولید کنندگان محنوا، کسب و کارها و توسعه دهندگان وب و اپلیکیشن ها که می توانند راه های نوین و خلاقانه برای ارتقای فرآیند خرید، آموزش، و ارتباطات بیابند، تجربه آنلاین به طور پیوسته رو به بهبود و تکامل می باشد.

بنابراین اکنون زمان بسیار مناسبی است که صاحبان کسب و کار و یا کارمندان آن ها وارد دنیای آنلاین شده و ببینند که چگونه می توانند در دنیای دیجیتال مشارکت داشته باشند.

آموزش آنلاین دیجیتال مارکتینگ

از کجا می توانم شروع کنم؟

دقیقا از همین جا ! گاراژ دیجیتال گوگل (Google Digital Garage) یک راه ساده برای پیمایش و درک مفاهیم بازاریابی دیجیتال و کسب دانش لازم برای داشتن اعتماد به نفس، در اختیار صاحبان مشاغل و کارکنان قرار می دهد. در گاراژ دیجیتال گوگل برای بازاریابی محتوا، تبلیغات آنلاین و موبایل مارکتینگ یا فروش آنلاین محصولات، آموزش های کوچکی به همراه آزمون های ساده گردآوری شده که با استفاده از آن به راحتی می توان مهارت های تازه ای به دست آورد و دانش های موجود را بیش از پیش تقویت نمود.

با کمک آموزش های گوگل می توانید یاد بگیرید که یک استراتژی کسب و کار آنلاین طراحی کنید، رتبه بندی یک وب سایت را در موتورهای جستجو بهبود بخشید و از ابزارهای آنالیز آنلاین برای درک عملکرد آنلاین استفاده کنید. با کمک گاراژ گوگل به اهداف خود می رسید.

بهبود کسب و کار با ارتقای سطح دیجیتال مارکتینگ

موضوعات بازاریابی دیجیتال به وسیله متخصصان ایجاده شده است و این امکان را فراهم می سازد که هر شخص با سرعت خود بتواند آموزش ببیند. درس ها را می توان به صورت جداگانه و یا چندین موضوع را به طور هم زمان آموخت، در هر زمان و هر کجا.

در گاراژ گوگل دوره های متنوعی وجود دارد که امکان گذراندن همه این دوره ها وجود دارد و به ویژه برای افرادی که می خواهند بیشترین بهره وری را از آن داشته باشند، بسیار مناسب است. در پایان دوره گواهی نامه ای از سوی گوگل به دانش پژوهان اعطا خواهد شد.

تفاوتی ندارد که توانایی های شما در چه سطحی است و یا دوست دارید به چه سطحی برسید، گاراژ دیجیتال گوگل کمک می کند تا هر شخصی بتواند توانایی های دیجیتال مارکتینگ خود را ساخته و ارتقا دهد. نحوه عملکرد آنلاین کسب و کار خود را بهبود بخشید، رزومه خود را تقویت کنید و یا تنها برای آموختن وارد این دوره ها شوید.

کوئیز گاراژ دیجیتال گوگل

هر دوره آموزشی دارای بخش های مختلف می باشد که در پایان هر یک از آن ها با توجه به آموزش های ارائه شده، آزمونی کوچک یا یک کوئیز وجود دارد که دانش آموز با پاسخ صحیح به سوالات می تواند از آن مرحله عبور کرده و به مرحله بعدی راه پیدا کند.

آزمون گاراژ دیجیتال گوگل

با انتخاب هر گزینه آن گزینه به رنگ دیگری درخواهد آمد و سپس با فشردن گزینه Submit متوجه می شوید پاسخ ها صحیح بوده یا خیر و در صورتی که پاسخ درست نباشد می توانید دوباره به کوئیز بازگشته و پاسخ یا پاسخ های صحیح را انتخاب کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.