همکاری دیجیکالا و یکتانت در فروش محصولات

تبلیغات در دیج کالا با همکاری یکتانت
در این مقاله بخوانید

چند ماهی است که شرکت های دیجیکالا و یکتانت با همکاری یکدیگر سرویسی را ارائه کرده اند، که به موجب آن کسانی که در سایت دیجیکالا به عنوان فروشنده در حال فعالیت هستند. می توانند هنگام نمایش محصولات خود همزمان از تبلیغات کلیکی یکتانت استفاده کنند.

همانطور که میدانید تبلیغات نقش زیادی در دیده شدن شما و برندتان، همچنین افزایش فروش و درنتیجه درآمد دارد. سرویس تبلیغاتی که اخیرا دیجی کالا برای فروشندگان خود ارائه کرده است به این صورت است که شخص فروشنده می تواند محصول یا محصولات خود را در صفحه نتیجه جستجو کالاها تبلیغ کند.

عکس زیر مثالی از این تبلیغات است که برای شما آورده ایم. به عنوان مثال در جستجوی وب سایت دیجیکالا محصول خودکار را جستجو کرده ایم. همانطور که مشاهده می کنید و در تصویر هم مشخص شده است، یک محصول در سایدبار سمت راست، جداگانه از دیگر محصولات بصورت پیشنهادی قرار گرفته است و همچنین دو محصول دیگر در ردیف اول نتایج قرار دارند که با علامت Ad قابل شناسایی‌ هستند.

 

همکاری دیجیکالا و یکتانت در فروش محصولات
تبلیغات در دیجی کالا

اگر در دیجیکالا فروشگاه اینترنتی دارید و مایل هستید فروش خود را افزایش دهید، ابتدا باید وارد پنل فروش سایت شوید و کیف پول خود را شارژ کنید. سپس درخواست تبلیغات خود را ثبت و اجرا کنید.

نحوه استفاده از سرویس تبلیغاتی دیجی کالا

اگر با سرویس گوگل ادز (google Ads) آشنایی داشته باشید، متوجه می شوید که این سرویس تشابه زیادی به سرویس تبلیغاتی گوگل ادورز دارد. برای به کار بردن این تبلیغ باید از فروشندگان دیجیکالا باشید. در پنل کاربری، بخش بازاریابی قسمتی با عنوان بازاریابی کلیکی افزوده شده است. که از طریق آن می توانید تبلیغات محصولات خود را شروع کنید. در این بخش علاوه بر انتخاب پنل یکتانت می توانید از پنل سایر شرکت های تبلیغات آنلاین استفاده کنید. نکته‌ای که وجود دارد این است که اگر انتخابی از طرف شما صورت نگیرد، دیجی کالا به صورت رندوم یک پنل را برای شما فعال می کند.

تبلیغات کلیکی و تاثیر آن بر سئو سایت

مزیت های استفاده از سرویس تبلیغات دیجیکالا

فروشگاه اینترنتی دیجیکالا و تبلیغات کلیکی برای فروشندگان محلی بسیار مناسب است. در سیستم تبلیغاتی گوگل ، با خرید تبلیغات کلیکی ، سایت شما در ابتدای نتایج جستجو گوگل قرار می گیرد. با همکاری دیجی کالا و سرویس های تبلیغاتی مانند یکانت این امکان به شما داده می شود تا محصول یا محصولات شما در نتیجه جستجو دیجی کالا ، رتبه اول را به خود اختصاص دهند. این روش تبلیغات دیجیکالا باعث افزایش ترافیک و دیده شدن محصول و فروشگاه شما و درنتیجه آن افزایش فروش محصولات شما می شود.

از نگاهی دیگر به دلیل این که مخاطب دیجیکالا در قیف فروش به خرید خیلی بیشتر نزدیک است، دیده شدن محصول شما با احتمال خیلی بیشتری به مرحله خرید می رسد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.