طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی آنلاین

برای بهتر بودن نیاز به بیشتر دیده شدن دارید

به بیان گوگل کسب و کارهای آنلاین به 4 روش می توانند جذب ترافیک داشته باشند، موتورهای جستجو، سایت های دیگر، شبکه های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی. تنها بیشتر دیده شدن و حضور در کانال هایی که کاربران بالقوه شما در آن ها حضور دارند، سبب موفقیت تان می شود. تبلیغات آنلاین به صورت گسترده در سایت های مختلف این امکان را برای کسب و کار شما ایجاد می کند.

کارشناسان مارکتینگ و طراحی کمپین آژانس بازاریابی آنلاین دانا پیوست با توجه به نیاز کسب و کار اهداف بازاریابی (Goals) و شاخص های کلیدی عملکرد (KPIs) تبلیغ را تعیین می کنند و کمپین تبلیغاتی را طراحی و اجرا می کنند.

G ads

طراحی کمپین و اجرای تبلیغات آنلاین بنری

تبلیغات بنری ثابت یا متحرک در نظر مخاطبان هدف شما دیده شده و هویت برند تان را برای آن ها ماندگار می کند

محتواهای تصویری اثرگذاری بیشتری نسبت به انواع دیگر محتوا دارند. بنابراین اولین مزیت بنرهای تبلیغاتی آگاهی از برند (Brand Awareness) و معرفی هویت کسب و کار شما است.

تبلیغات نمایشی بنری نوعی از تبلیغات آنلاین است که محصول یا خدمت را به روایت تصویر معرفی کرده و سرنج یا لید (Lead Generating) برای سایت ایجاد می کند. با انتخاب ناشران مناسب مخاطبان هدف کسب و کار شناسایی شده و بیشترین نرخ تبدیل (Conversion Rate) و نرخ بازگشت سرمایه (ROI) را خواهید داشت.

در تبلیغات هدفگیری مجدد یا ریتاگتینگ بنری (Retargeting banner) این فرصت را دارید تا به مخاطبانی که قبلا با سایت شما تعامل داشتند بنرهای تبلیغاتی هدفمند تری را نمایش دهید و امکان تثبیت در ذهن مخاطب را بیابید.

ویلیام برنباخ مدیر خلاق تبلیغات:

هیچ کس تعداد تبلیغات شما را حساب نمی کند، آن‌ها فقط احساسی را که شما ایجاد کرده اید به یاد می آورند.

تبلیغات آنلاین بنری و متنی همسان

با تبیغ نیتیو (Native Ads) فرصت دریافت ترافیک هدفمند به وب سایتتان را خواهید داشت

نوعی تبلیغات محلی در دنیای دیجیتال است که در صفحات وب و برخی شبکه های اجتماعی به نمایش در می آید. ظاهر تبلیغات همسان نوعی است که در نگاه اول متوجه تبلیغاتی بودن آن نمی شویم و در ظاهر جزئی از صفحه وبسایت می باشد. همین موضوع باعث کلیک های بیشتر در این نوع تبلیغات خواهد شد. تبلیغات همسان می تواند یک نوع تبلیغات کلیکی باشد که هزینه آن بابت هر کلیک به ارائه دهندگان پرداخت می شود. به کمک تبلیغ نیتیو می توان خدمات و کالا ها را به نمایش گذاشت و ورودی هایی هدفمند و موثر برای سایت مورد نظر ایجاد نمود. همچنین می توان مخاطبین قبلی را با استفاده از سیستم Retargeting مجددا به سایت فراخواند.

تبلیغات همسان یا نیتیو می تواند در سایت های پر بازدید نمایش داده شود و بازدید سایت هدف را افزایش دهد.

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

با ارسال تبلیغات پاپ آپی به میلیون ها کاربر در زمان و مکان های دلخواه دسترسی داشته باشید

دستیابی به موفقیت استراتژی موثر نیاز دارد، چه در تجارت و چه در معاملات، برای کسب موفقیت در دنیای دیجیتال امروز باید از کانال های ارتباط تخصصی استفاده کنید.

علی رغم گسترده بودن تبلیغات پوش این فرصت را داریم که تبلیغات را به صورت هدفمند با بودجه تبلیغات بهینه منتشر کنیم. پوش نوتیفیکیشن می تواند برای مخاطبانی در دستگاه های نمایش گوشی همراه یا سایر نمایشگر ها به تعداد دفعات دلخواه و در زمان و مکان خاص منتشر شود.

انتشار تبلیغات پوش در هر زمان امکان پذیر است و حتی برای دریافت آن نیازی نیست برنامه بر گوشی یا نمایشگر کاربر فعال باشد، یا کاربر در حال استفاده از دستگاه باشد.

عملکرد خارق‌العاده تبلیغات پوش، نرخ کلیک بالاتری نسبت به قالب تبلیغاتی سنتی برای شما به همراه داشته که منجر به جذب بیشتر کاربران می شود.

تبلیغات نمایشی گوگل

درج تبلیغات بنری یا ویدئویی در سایت هایی که پارتنر گوگل هستند

تبلیغات نمایشی گوگل نیز یکی دیگر از انواع تبلیغات گوگل است که با استفاده از بنر های تبلیغاتی به نمایش در می آید.

تبلیغات Display ads به طور مثال در هنگام بررسی ایمیل، نمایش ویدئوی یوتیوب، استفاده از اپلیکیشن های موبایلی و یا بازدید از سایت های مورد علاقه شما به نمایش در می آیند.

تبلیغات نمایشی هدفمند می تواند کاملا هوشمند بر روی سایت ها یا صفحاتی با موضوع خاص نمایش داده شوند تا مخاطبینی که به دنبال خدمات یا محصولات قابل ارائه هستند، جذب نماید.

با تبلیغات بنری گوگل می توان محصولات و خدمات قابل ارائه را در سایت های پر بازدید به نمایش قرار داد تا کاربران را به سمت سایت مورد نظر هدایت کنیم. هزینه این بازدید ها از سایت به صورت کلیکی PPC محاسبه می شود.

Display Google Ads تبلیغات شما را به صورت تصویر یا بنر در سایت ها و اپلیکیشن های مختلف به نمایش در می آورد و ورودی سایت را افزایش می دهد.

تبلیغات جستجوی گوگل

بدون صرف زمان می توانید در نتایج صفحه اول گوگل دیده شوید

Google جایی است که افراد جستجو می کنند که چه کاری انجام دهند، کجا بروند و چه چیزهایی بخرند. زمانی که فردی در جستجوی خدمات یا محصولاتی مشابه کار شما است، تبلیغ شما می تواند درجستجوی Google در ابتدای صفحه دیده شود.

تبلیغات گوگل ، دو برابر شدن میزان بازدید از سایت شما، تماس بیشتر مشتریان مرتبط و افزایش فروش یا ارائه خدمات شما را به همراه خواهد داشت.

با بررسی کلمات کلیدی مناسب و ارائه استراتژی تبلیغات موثر میتوانید با استفاده از Google Ads بازدید سایت و مشتریان بالقوه خود را با توجه به بودجه مشخص افزایش دهید.

تحلیل و گزارش دهی کمپین تبلیغاتی

تحلیل داده های بدست آمده از تبلیغات ۳۶۰ درجه و ارائه گزارش کامل

تبلیغات و فعالیت های صورت گرفته بدون دریافت گزارش و بررسی نتایج امری بیهوده خواهد بود. بررسی فعالیت های انجام شده و بازبینی نتایج آن می تواند میزان رشد و پیشرفت بازدید سایت، فروش و ارائه خدمات را برای کارفرمایان مشخص کند.

بررسی و آنالیز کامل تبلیغات صورت گرفته با استفاده از ابزار های گزارش دهی و می توان از موثر بودن آن ها اطمینان حاصل کرد.

تحلیل داده های بدست آمده از فرایند های مختلف و تبلیغات متنوع می تواند گزارش کاملی از بازخوردها و ورودی های کلی سایت برای کارفرما ایجاد کرده و در طرح ریزی استراتژی سازمانی موثر خواهد بود.

استفاده از گزارش و آنالیز آن‌ها می تواند دید بهتری نسبت به اقدامات صورت گرفته ایجاد کند و در تصمیم گیری حرکت بعدی تاثیر گذار باشد.

2300Users

پکیج تبلیغات آنلاین داناپیوست

پیش از اینکه بخواهید بهترین باشید نیاز به بیشتر دیده شدن دارید.
کسب و کارتان را با تبلیغات هدفمند ارتقا دهید.  
داناپیوست آماده طراحی و اجرا انواع کمپین تبلیغاتی

تعرفه تبلیغات آنلاین

تعرفه تبلیغات آنلاین

تعرفه تبلیغات آنلاین

با توجه به هدف تبلیغات، کانال های تبلیغات تعیین می شوند. سایت های منتشر کننده، زمان اجرا، تعداد جایگاه های نمایش و... همگی در تعیین تعرفه تبلیغات آنلاین موثر هستند.

این پاسخ کاملا به هدف شما از انجام تبلیغات بستگی دارد، افزایش فروش؟ برند سازی، جذب ترافیک... در زمان مشاوره با کارشناس طراح کمپین این موضوع ارزیابی می شود.

استفاده از تبلیغات بنری محدودیت ندارد و همه مشاغل می توانند از آن استفاده کنند. مخصوصا کسب و کار هایی که در فضای وب و آنلاین فعالیت دارند.

اگر تصویر برند، محصول یا خدمت در بازه های زمانی مختلف به کاربر هدف نمایش داده شود احتمال تبدیل کاربر به سرنخ یا مشتری بالا می رود.

در تبلیغات CPC یا کلیکی، در ازای دریافت هر کلیک نرخی پرداخت می شود در صورتیکه در تبلیغات بنری ثابت بدون در نظر گرفتن حجم کلیک، مبلغی پرداخت می شود. هدف تبلیغ و نوع کسب و کار در تعیین اثرگذاری هر یک متفاوت است

برای دریافت اطلاعات بیشتر و راهنمایی پیش از انتخاب بسته ها، با مشاوران تبلیغات دانا در ارتباط باشید.